• Instagram
  • Facebook
  • Linkedin
  • WhatsApp

Başkanımızdan

1956 yılında Çorum ili Alaca ilçesinde doğan Nesimi DUGAN, 1973 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Sanat Enstitüsü'nden Mezun Olmuştur.  Aynı yıl içerisinde  Türkiye Elektrik Kurumu  ( TEK) 5. Bölge Müdürlüğü Sakarya'da iş hayatına başlamıştır. Kurumda 33 sene aktif olarak  hizmet ettikten sonra 2006 yılında TEİAŞ Test Müdürlüğü'nden emekli olarak kurumdan ayrılmıştır.

Aynı yıl Dugan Enerji Teknoloji Çözümleri A.Ş. 'yi kurmuştur. Enerji alanında 33 yıllık enerji konusundaki  tecrübesini  hizmetine sunmuştur. Dugan Enerji 15. yılında yurt içi ve yurt dışında kurulu bulunan 6 Şubesiyle Hizmetlerine Devam Etmektedir.

 Devlet Kurumundan aldığı  iş ahlakını, disiplinini ve teknolojiyi etkin kullanarak yeni çağın gereksinimlerine modelleyerek, Dugan Enerji'nin çekirdek çalışma prensibini oluşturmuştur. Her türlü teknolojik gelişimi hemen benimseyerek, uygulamaya başlar. Hızlı, fakat sağlıklı karar alan ve uygulayan bir anlayışa sahiptir. Standartların harfiyen uygulanmasında fevkalade hassastır. Çünkü sistem hakimiyetinin ancak bu şekilde sağlanacağını bilir. 

Takip ve kontrolün etkin bir şekilde uygulanmasına büyük önem verir. Çünkü sistem hakimiyetinde devamlılığın ancak bu şekilde sağlanacağının idraki içindedir.

Müşteri coşkusunu esas alan bir yaklaşımdan hareketle, üretimde ve hizmette üstün kaliteyi,uygun bir fiyat politikasıyla bütünleştiren, faaliyette bulunduğu muhtelif sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sektörünün en önemli unsuru olan insan kaynağını eğitim yolu ile mesleki bilgi ve beceri düzeyini yükselten bir anlayışla faaliyetlerini devam ettirir.

Etiketler: Dugan Enerji

Dugan Global